O NÁS
My a geocoiny

O nás

Aktivními geocachery jsme od července 2006, kdy nás naši kamarádi vytáhli na naši první cache. Do té doby jsme neměli o geocachingu, potažmo o geocoinech, ani ponětí. Geocaching nás v mnohém obohatil - díky němu jsme navštívili místa, na která bysme se bez krabiček asi ani nepodívali, častěji vyrážíme na výlety a hlavně seznámili jsme se se spoustou bezva lidí :)

S geocoiny jsme se poprvé setkali na našem prvním eventu a doslova nás učarovaly. A to byl začátek naší "závislosti" :) Naše sbírka čítá přes 1100 geocoinů. Z počátku jsme se snažili získat všechny coiny, které byly vyrobeny, což v současné době není možné, protože trh s geocoiny zaznamenává obrovský boom.

A do tohoto obrovského kolotoče jsme se rozhodli také zapojit. Částečně proto, že cítíme určitou nespokojenost, ale z velké části proto, že máme spoustu nápadů, a zatím jsme plni ideálů a elánu, a chceme to dělat hezky po svém :)

Doufáme, že budete s našimi geocoiny spokojení a budete se těšit na každý další nový kousek z naší dílny. Na našem e-shopu najdete především coiny, a nejen je, z naší produkce.